חושבים לשדרג את חלל החוץ? לארח חברים/משפחה גם בחורף? לסגור את המרפסת ולהנות ממנה בכל ימות השנה? עם סדרת PANORAMA GLASS – שקוף שגם אתם יכולים

עם חיבור חכם בין החוץ לפנים – זכוכית היא לגמרי הפתרון האולטימטיבי. 

שקוף, מעוצב מינימליסטי  ותמיד מאפשר להיות חלק מהנוף.

בעידן המודרני יותר ויותר מעצבים/אדריכלים משתמשים בסגירת זכוכית למרפסת על מנת לעצב את חלל החוץ. זכוכית היא חומר חזק, אלגנטי ונותן ייחודיות לעיצוב הכללי הסיבה לכך היא המראה מינימליסטי השקוף, העדין והנקי של הזכוכית. יתרה מכך, זכוכית קלה לניקוי ולכן היא הופכת להיות הבחירה הטובה גם לאורך זמן ממושך.

כיום ישנן מערכות הצללה שונות היודעות לענות על מספר צרכים כגון:

סגירת  פרגולות קיימות, סגירת מרפסות עד לגובה המעקה וכמובן מתקרה לרצפה.

חשוב לאפיין את חלל הפנים על מנת לעשות שימוש נכון לא רק במיקום הפתרונות השקופים, אלא גם בצורות הפתיחה שלהן.

 

וילונות זכוכית/זכוכיות נאספות – PANORAMA FOLDING היא אחת מהן

מערכת יוקרתית הנעה על מסילת אלומיניום עליונה, תחתונה כאשר המשקל הוא על חלקו העליון של המערכת, את מסילת המערכת בשלב תכנון/שיפוץ ניתן להשקיע בריצוף ולקבל מראה אחיד ונקי.עובי הזכוכית 10 מ"מ שקופה ומחוסמת, ניתן להחליף את הרכב הזכוכית לזכוכית רפלקטיבית/אנטיסן עפ"י תכנון.

מערכת וילונות הזכוכית/זכוכיות נאספות  ייחודית ביופייה וזאת בשל העדר פרופילים בין זכוכית לזכוכית, יתרה מכך למערכת מספר אפשרויות פתיחה ומותאמת פונקציונאלית למקום, ניתן לפתיחה ימינה, שמאלה, החוצה או פנימה והכל על פי תכנון וצרכי הלקוח.

בין יתרונותיה של המערכת  מעבר לנוף פתוח היא האפשרות לנקות את הזכוכית באופן מקסימאלי וכמובן משני צידי הזכוכית.

בין כנפי הזכוכית ישנן גומיות אטימה המאפשרות לשהות בחלל גם בעונת החורף ובעת רוחות וגשמים. מידות כנפי הזכוכית בין 60-80 ס"מ ועל פי תכנון המפתח.

גובה מקסימאלי 3.00 מ'

הודות למערכת הזכוכית ההזזה שלנו, אנו יכולים ליצור חללים חיצוניים נוחים ומוארים עם נופים בלתי מוגבלים, תוך מתן הגנה מפני תנאי מזג אוויר קשים.

פתרון מושלם לסגירת מרפסות הוספת פתרון זיגוג אלגנטי ללא מסגרת, עם נוף בלתי מוגבל והוספת מימד לחלל שקודם לא נוצל.

לעמוד PANORAMA FOLDING

 

PANORAMA SLIDE מערכת הזזה

מערכת חדשנית ומתקדמת, מאפשרת הזזה של כנפי הזכוכית בצורת אופקית, קלה ואלגנטית, להגנה מלאה מגשם, שמש ורוחות, וללא חלוקה באמצעות פרופילי אלומיניום. המראה העדכני והנקי מאפשר לכם ליהנות משקיפות מלאה וממראה פנורמי, ההופכים את השהייה במרפסת או בגינה לנעימה ומהנה משך כל ימות השנה. המערכת ניתנת לביצוע בכל מידה עפ"י דרישת הלקוח, כשרוחב כל כנף זכוכית נע בין 60-80 ס"מ. גובה מקסימאלי 3.00 מ'.

פתרון משלים ומושלם לסגירה היקפית ולכל פרגולה שבחרתם!

לעמוד PANORAMA SLIDE

PANORAMA UP מערכת הזזה חשמלית

וכעת קבלו את הדובדבן שבקצפת את שיא הנוחות במרפסת ובחלל שלכם – הזכוכית החשמלית, חלקם מכנים אותה גיליוטינה מאחר והיא מזכירה מעצם פעולתה ומדמה את אותה צורה… אבל זה כבר שייך למהפכה הצרפתית (-:

מערכת חשמלית סגורה חדשנית, חכמה, חזקה ואמינה, בחלקה התחתון של המערכת ממוקמת הזכוכית הקבועה כאשר מעליה נעים שני פנלים נוספים מעלה ומטה והכל בלחיצת כפתור כאשר המערכת במצב פתוח החלקים של הזכוכית הופכים כמעקה.

מאחר וחלקה התחתון של המערכת הינה קבועה היא תתאים לכל צד בחלל שלא דורש מעבר.

המערכת מאפשרת איסוף של הזכוכיות בצורה אנכית. משתלבת בצורה אידיאלית עם הפרגולה ומשלימה מראה אלגנטי, מתקדם ופונקציונלי. פתרון מושלם לסגירת מרפסות, פרגולות, ויטרינות, חדרי שמש, בתי קפה, בריכות שחיה ועוד. למערכת מבנה גמיש שניתן להתאמה אישית בצורה נוחה ביותר ובהתאמה לצרכים שלכם. המערכת מותקנת על פרופיל מסילה הממוקם בחלקן הצדדי של הזכוכיות וכמו כן מסילה עליונה ותחתונה, מונעת על ידי מנוע חשמלי ומבוקרת על ידי שלט. למערכת יכולת איזון ייחודית, עם התקנה בשיפוע רצפה של עד כ-5.3 ס"מ, שתי שרשראות וכושר נשיאה של עד 1,800 ק"ג. למערכת אמינות רבה, כזו שתשרת אתכם לאורך שנים. המערכת ניתנת לביצוע בכל מידה עפ"י דרישת הלקוח/אדריכל

המערכת מזוגגת במסגרות אלומיניום וניתנת לחלקה לשלושה חלקים במקסימום.

הרכב הזכוכית 10 מ"מ שקופה ומחוסמת ובעת הצורך ניתן להחליף את הרכב הזכוכית עפ"י דרישה.

מערכת הזכוכית ניתנת לפתיחה באמצעות מנועי היוקרה של חברת  סומפי וניתן לשלוט בה באמצעות שלט ובעת הצורך שלט רב ערוצי.

גודל מקסימאלי: אורך מערכת 4 מ',  גובה מקסימאלי 3 מ'.

לעמוד PANORAMA UP

 

המוצרים של חברת אואזיס נבחרו בקפידה ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות תוכלו לנצל את החלל וליהנות משליטה מלאה בכמות האור ובחלקן מהמערכות אף בלחיצת כפתור.

אנחנו כאן לייעץ ולעמוד לשירותכם, בהצלחה.