תכנון פרגולות אלומיניום במרפסת או בחצר הבית, מצריכה תכנון קפדני תוך כדי מענה על צרכי הלקוח.

על מנת שתוכלו לבחור נכון כדאי לענות על מספר שאלות ולמנוע לבטים מיותרים.

ראשית, יש להבין האם אנחנו רוצים שהפרגולה מלבד הצללה תשמש אותנו גם בימי החורף הגשומים ובכך ננצל את החלל באופן מקסימאלי, לא תמיד יש צורך בהצללות לכל ימות השנה, ובנוסף רצוי לחשוב על בחירת החומרים ולהבין את ההבדלים ביניהם.
ישנן היום בשוק מגוון רחב של פרגולות, החל ממערכות נאספות פרגולות מתכווננות ועד לפרגולות קבועות.

פרגולות עם תמיכת עמודים

מעבר לכך ישנן פרגולות עם תמיכת עמודים קדמיים ופרגולות תלויות באמצעות מוטות אלומיניום, הדבר תלוי גם בצרכי הלקוח וגם במידת הפרגולה.

חשוב לציין שהמערכות החשמליות כיום נותנות מענה נהדר לחוק הפרגולות וכל מה שקשור בהיתרים כי אין מדובר במערכות קבועות אשר נכללות בחוק הפרגולות (אין באמור כמתן הבטחה לאי צורך בהיתר).

לפרגולות אלומיניום יתרונות בולטים:

  • פרגולות אלומיניום חשמליות אינן מהוות פתרון קבוע והן ניתנות לפתיחה וסגירה, מה שמותאם לחוק ברוב המקרים.
  • האלומיניום כחומר אינו מצריך תחזוקה מיוחדת והוא עמיד לאורך שנים וזאת להבדיל מעץ למשל הדורש תחזוקה מיוחדת כגון שימון, צביעה והרחקת מזיקים למיניהם.
    צביעת האלומיניום נעשית בהליך כימי מוקפד בו החומר נצבע בתנור ומקבל חוזק לשנים.
  • פרגולות אלומיניום חשמליות ניתנו לפתיחה/סגירה ופרגולות העשויות עץ הן בדרך כלל קבועות ולא ניתנות לפתיחה וסגירה, אלא אם כן משלבים בין השניים.
  • פרגולה, מעבר לשימוש פרקטי, מוסיפה ומעצבת את חלל המרפסת/גינה ואמורה להתאים פונקציונאלית למבנה המרפסת.
    לשם כך רצוי להיוועץ עם נציג מקצועי בתחום על מנת שיוכל להתאים לכם את הפרגולה המתאימה תוך כדי התחשבות בצרכים.

יתרון משמעותי מאוד הינו אפשרות תכנון הפרגולה למרפסת או לחלל הרצוי כולל אפשרות סגירה היקפית מלבד הגג

וזאת ע"י מוצרים משלימים כגון סוככי מסך אנכיים או לחילופין מערכות זכוכית נאספות/הזזה או גליוטינה, פתרונות אלו גם מותאמים ברוב המקרים לחוק הפרגולות.

חברת אואזיס מזמינה אתכם להתקדם לעידן חדשני וליהנות ממבחר גדול של פרגולות אלומיניום מעוצבות שתוכננו בידי מיטב המעצבים באירופה.

לבחירתכם מגוון רחב של פרגולות קבועות, פרגולות חשמליות נאספות ו/או פרגולות מתכווננות. אנו מזמינים אתכם להיכנס לעמוד הפרגולות שלנו וליהנות ממגוון גדול של אופציות ופתרונות יעילים.

המוצרים של חברת אואזיס נבחרו בקפידה ובעזרת טכנולוגיות מתקדמות תוכלו לנצל את החלל וליהנות משליטה מלאה בכמות האור/צל בלחיצת כפתור, או אפילו בעזרת בית חכם.

נשמח לייעץ ולעמוד לשירותכם, בהצלחה.